Spreyman Poliüretan, minimum 50 bar basınç ve ortalama 0+ 50 C çift bileşenli hammadde sıcaklığı uygulama esasına dayalı yüksek basınçlı ve ısıtıcılı makine sistemleri ile direk uygulama yüzeyine uygulama avantajı sağlayan, ek yeri olmayan ve düşük kalınlıkta yüksek ısı geçirgenlik direnci sağlayan günümüzdeki en son teknoloji ısı yalıtım uygulamasıdır.


Spreyman poliüretan yüksek uygulama hızı ve 1 sn gibi süper hızlı kuruma süresi ile uygulama yapılan mekanı anında kullanıcıya sunması ciddi oranda zaman ve işçilikten tasarruf sağlar. Spreyman poliüretan uygulamasının yüksek yoğunlukta olmasının getirdiği yüksek basma mukavemeti, uygulandığı yüzeye yapısal bütünlük ve mukavemet kazandırır.

Spreyman Poliüretan

Spreyman poliürea, çift bileşenli yüksek basınçlı ve ısıtıcılı makine sistemleri ile minimum +75 °C hammadde sıcaklığında minimum 150 bar basınç ile uygulanan eksiz bir sprey su yalıtımı ve yüzey kaplama ürünüdür.


Spreyman polyurea uygulama sonrası, 5-15 sn gibi çok kısa bir sürede kurur ve eksiz bir su yalıtım katmanı oluşturur. Bu özelliği sayesinde kısa sürelerde yüksek metrajda uygulama yapılmasına olanak sağlar.


Spreyman polyurea yüksek aşınma direncinin yanında yüksek mekanik ve darbe mukavemetine sahiptir. Elastomerik yapısı ile %400 gibi yüksek bir elastikiyete ulaşır, bu özelliği poliürea uygulamasının çatlak köprüleme ve uygulama sonrası farklı hava sıcaklıklarında yüksek performans sunmasını sağlar.

Spreyman Polyurea