Spreyman Sprey Poliüretan köpük uygulamasının genel teknik özellikleri vermeden önce en temel teknik özelliği olarak sprey poliüretanı direkt yerinde uygulama mantığı ile uygulama yüzeyine püskürtülmesi ve ek yerinin olmaması ile de ısı köprüsüne izin vermemesi olarak ifade edebiliriz.

Sprey poliüretan yüksek yoğunlukta ve düşük lamda değeri (ısı iletim katsayısı) ile mukavemetli ve düşük kalınlıklarda yüksek ısı geçirgenlik direnci sağlamaktadır. Bu da kullanıcılar termos etkisi yaparak yazın serin kışın sıcak bir ortam sağlar. Sprey poliüretan teknik özelliklerini yapısal ve fiziksel olarak yandaki tabloda bulabilirsiniz.

Spreyman Poliüretan Teknik Özellikleri

Spreyman Polyurea uygulaması bilinen klasik yalıtım ve zemin kaplama uygulamalarına göre kıyaslandığında başta mekanik ve aşınma direnci, sonrasında yüksek uygulama hızı ve kuruma süresi ile günümüzdeki en son su yalıtım ve zemin kaplama teknolojisi olarak nitelenebilir.

Beton çelik ve ahşap yüzeylere mükemmel aderans sağlayan Spreyman polyurea yüksek yapışma mukavemeti ile uygulama detayına fiziksel mukavemet ve yapısal bütünlük kazandırır. Spreyman polyurea uygulamasının teknik verilerini yandaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Spreyman Polyurea Teknik Özellikleri