whatsapp

whatsapp
Köster Ürünleri / KösterShop Online

Anasayfa Köster Ürünleri / KösterShop Online
KösterShop Online Ürün Satış Mağazamız İçin Tıklayınız

Köster

Köster; yapı kimyasalları ve izolasyon konusunda dünyanın en üstün teknolojisini kullanarak binalarda karşılaşabileceğiniz problemleri minimuma indiren bir kuruluştur. Almanya merkezli bir firma olan Köster; 1994’ten beri Türkiye pazarındaki faaliyetleri ile ülkemizde de büyük bir atılım yapmıştır. Türkiye pazarında yalıtım, izolasyon ve yapı kimyasalları dendiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Köster ürün çeşitliliği ve her ihtiyaca cevap verebiliyor olması ile ön plana çıkar.

Yapılarınızın temelinden son rötuşuna kadar her aşamada kullanacağınız ürünler ile sizlerin en büyük yardımcısı olan Köster’in ürünleri arasında seçim yapmak da oldukça kolaydır. Ürün seçim rehberi ve kapsamlı ürün açıklamaları sayesinde ne aradığını bilen müşterilerin yardımcısı Köster’i neden tercih etmeniz gerektiğini aşağıda bulabilirsiniz.

Köster’i Neden Tercih Etmeliyim?

Yapı kimyasalları; yapıların inşası ve tamamlanması aşamasında kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin kaliteli olması yapıya sağlamlık kattığı gibi bireylerin karşılaşacağı problemleri minimize eder. Bu nedenle Köster markası size şu avantajları sağlar.

Dünya standartlarında ürün kalitesi sayesinde yapılarınıza sağlamlık ve kalite kazandırır,

İnsan sağlığına etki edecek herhangi bir madde kullanılmadığından yapılarda huzur içinde yaşamanız sağlanır,

Kullanım talimatları ile ürünü uygulayacak usta ve kalfaların yardımcısı olur,

Her ihtiyaca uygun boy ve seçenekte ürünlerle kaynakların verimli kullanılmasına katkı sağlar,

ISO, CE ve diğer sertifikalara sahip olduğundan dünya çapında bir marka niteliği ile yapılarınıza değer katar.

Tüm bu avantajları sayesinde sizlerin destekçisi olan Köster’i Spreyman kalite ve güvencesi ile satın alarak yapılarınızı tamamlayabilirsiniz.

Köster Ürünleri Spreyman’de..!

Dünyanın önde gelen yapı kimyasalları ve izolasyon markası Köster’in ürünlerini bulabileceğiniz Spreyman / KösterShop satış mağazası size kaliteli bir hizmetin kapılarını açıyor. Ürün çeşitliliği ve tedarik kolaylığı sayesinde perakende satış kanalları oldukça güçlü olan Spreyman; uygun fiyat konusunda rakiplerine fark atıyor.

Spreyman güvencesi ile Köster markasının kalitesini bir arada yaşamak ve müşteri memnuniyeti ile başarısını perçinleyen firmamızdan ürün satın almak için bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. Ürün ihtiyacınızı kısa sürede en akılcı yöntemlerle çözmeyi taahhüt ediyor ve ürün tercihinde başarılı olmanızı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz!

KÖSTER KB - Pur 214

Gezilebilir terasların ve balkonların su yalıtımı için kullanılan poliüretan su yalıtımı ürünüdür. UV ışınlarına ve sıcak - soğuk farklarına (-30°C ile +80°C arasında) dayanımlıdır,Özellikle çatı derelerinin, balkon ve terasların su yalıtımında kullanılır. Beton, sıva, şap ve harç gibi mineral esaslı zeminlere uygulanır.

Sarfiyat: 1,25 - 1,75 kg/m2
Ambalaj: 5 kg TK / 25 kg TK

 


İletişime Geç
KÖSTER KB - Pur 214

BK 1000

Balkonların su yalıtımında kullanılan, şeffaf su yalıtımı ürünüdür.Aşınmaya karşı dayanımlıdır ve üzerinde gezilebilir, bu sayede balkon ve terasların su yalıtımında, seramik yüzeylere uygulanır. Ayrıca cam ve cam tuğla duvarların izolasyonunda ve doğal taşların korunmasında kullanılır.  

Sarfiyat: 0,25 - 0,50 Lt/m2
Ambalaj: 4 Lt TK


İletişime Geç
BK 1000

KÖSTER KB-Pur 215

Alifatik poliüretan esaslı, tek bileşenli su yalıtımı ürünüdür.UV ışınlarına karşı çok dayanımlıdır, zamanla solma-kararma-sertleşme yapmaz. -40°C ile +80°C arasında kullanıma uygundur.
Özellikle çatı, çatı deresi ve teras-balkon yalıtımlarında kullanıma uygundur.
> Su yalıtımı olarak (1,5kg/m2)
> Son kat kaplama olarak (200gr/m2)

Ambalaj: 25 kg - 6 kg teneke
Renk: gri


İletişime Geç
KÖSTER KB-Pur 215

KB-Pur 223

 solvent içeren, iki bileşenli, siyah renkli ve sürülebilir kıvamlı bitüm-PUR esaslı su yalıtımı ürünüdür. Temel bohçalamada ve perde duvarlarda, balkon ve teraslarda (seramik veya şap altında), yeraltı otopark döşemelerinde kullanıma uygundur. Beton, şap, ahşap-OSB-betopan gibi yüzeylerinde su yalıtımında kullanılır. Geniş servis sıcaklığı aralığına  (- 30°C  ila +80°C arasında) ve %1500 oranında kalıcı elastikiyete sahiptir. 

Sarfiyat: 1,5 – 2,5 kg / m2 (2 katta toplam)
Ambalaj: 30 kg SET (A+B)

 


İletişime Geç
KB-Pur 223

BK 1000 Primer KÖSTER BK 1000 Için Sıvı Astar

Cam, sırlı fayans ve seramik gibi parlak yüzeylere KÖSTER BK 1000 ile yapılacak uygulamalardan önce astar olarak kullanılan, tek bileşenli, düşük viskoziteli, renksiz, solvent içeren astar ürünüdür.İzolasyon öncesinde aderansı arttırmak, zemini hazırlamak ve kuvvetli yapışma sağlamak amacı ile kullanılır.

Sarfiyat: 30 - 50 gr/m2
Ambalaj: 250 gram TK


İletişime Geç
BK 1000 Primer  KÖSTER BK 1000 Için Sıvı Astar

KB-Pur 750 Alifatik Poliüretan Esaslı Son Kat Kaplama

Alifatik poliüretan esaslı, tek bileşenli son kat koruyucu kaplamadır. Poliürea uygulamalarında son kat koruyucu kaplama olarak uygulanır. Güneş ışınlarına dayanımlıdır ve zamanla sertleşmez, solma veya kararma yapmaz.Geniş servis sıcaklığı aralığına  (-400C ve +800C arasında) ve %250 elastikiyete sahiptir.KÖSTER KB-Pur 750 aşınmaya karşı son derece dirençlidir ve sürekli su temasına dayanımlıdır.Poliürea uygulamalarında gölet gibi sürekli su teması olan alanlarda, çatı derelerinde, kubbe ve yaya trafiği olan teraslarda kullanıma uygundur. 

Renk : sipariş üzerine RAL renkleri
Sarfiyat: 0,2-0,3kg/m2 (iki katta toplam)
Ambalaj: 20 kg teneke


İletişime Geç
KB-Pur 750 Alifatik Poliüretan Esaslı Son Kat Kaplama

KÖSTER KB-Pur 751

 Poliürea esaslı su yalıtımı ürünlerinin üzerine UV koruyucu boya olarak uygulanabilir. Güneş ışınlarına dayanımlıdır ve zamanlan solma-kararma veya kırılganlaşma yapmaz. 
 Oluşan kaplama yüksek UV dayanımına, geniş servis sıcaklığı aralığına  (-40°C ve +80°C arasında) ve %150 elastikiyete sahiptir.  
 Aşınmaya karşı son derece dirençlidir ve sürekli su temasına dayanımlıdır. 

Sarfiyat: 0,2-0,3kg/m2 (iki katta toplam)
Ambalaj: 25 kg teneke


İletişime Geç
KÖSTER KB-Pur 751

KÖSTER KB-Pur 2K Topcoat

Alifatik poliüretan esaslı, düşük oranda solvent içeren, iki bileşenli renkli ve mat görünümlü yüzeye sahip son kat koruyucu boya ürünüdür. Sürülerek uygulandığı yüzeylerde süratle kuruyarak eksiz, su geçirimsiz ve yüksek mukavemetli bir kaplama oluşturur.Güneş ışınlarına dayanımlıdır ve zamanla solma-kararma veya kırılganlaşma yapmaz. Oluşan kaplama yüksek UV dayanımına,   (-300C ve +800C arasında) sahiptir. 

Sarfiyat: 0,2–0,30 kg/m2 (2 katta)

Ambalaj: 20 kg SET


İletişime Geç
KÖSTER KB-Pur 2K Topcoat

KÖSTER MS-Flexfolie

MS Polymer esaslı, çok elastik su yalıtımı ürünüdür.UV ışınlara çok dayanımlıdır. Solvent içermeyen ve kıvamlı sıvı görünümünde olan KÖSTER MS-Flexfolie, kuru veya nemli yüzeylere uygulanır.
KÖSTER MS-Flexfolie -25°C ile +80°C arasındaki sıcaklıklara ve dış hava koşullarına karşı tam olarak mukavimdir.
% 400 elastikiyete sahiptir ve pek çok farklı yüzeye mükemmel yapışma sağlar.

Sarfiyat: 1,5-2,5 kg/m2
Ambalaj: 6 kg ve 25 kg teneke


İletişime Geç
KÖSTER MS-Flexfolie

KÖSTER KB-Pur 560

Poliürea esaslı, iki bileşenli ve sprey makinaları ile uygulanan su yalıtımı ürünüdür. Uygulandıktan sonra 5-15 saniye içinde kürlenir ve eksiz bir su yalıtımı katmanı oluşturur.
Sert-elastik özellikte olan KÖSTER KB-Pur 560 polyurea sprey izolasyon ürünü %500 elastikiyet ve 15N/mm2'yi aşan çekme mukavemetinin yanı sıra yüksek aşınma direnci sayesinde gölet, otopark, teras, kubbe ve temel bohçalama yalıtımı gibi pek çok uygulamada kullanıma uygundur.


Sarfiyat: min. 2,0 kg/m2
Ambalaj: 425 kg SET (A+B)


İletişime Geç
KÖSTER KB-Pur 560

KÖSTER KB-Pur 570

Saf poliürea esaslı, iki bileşenli,özel ekipmanı ile püskürtülerek uygulanan su yalıtımı ürünüdür.Solvent içermez, %100 katı madde içerir,  çok hızlı kürleşir (5-15 saniye) ve kısa sürede hem yüksek elastikiyete hem de yüksek mekanik mukavemete sahip bir su yalıtımı ürünü oluşturur. 
 Sürekli su temasına ve toprak altındaki kimyasallara karşı dayanımlıdır.Özel uygulama ekipmanı ile +750C’de sıcaklıkta ve 150 bar basınç ile uygulanmaktadır. 


Sarfiyat: min. 2,0 kg/m2
Ambalaj: 425 kg SET (A+B)


İletişime Geç
KÖSTER KB-Pur 570

KÖSTER NB Sistem

Betonun yapısındaki kimyasallar ile tepkimeye girerek çözülmeyen kristaller üretir, bu sayede hem negatif hem de pozitif taraftan su izolasyonu sağlar.Bodrumların içten yalıtımında ve su deposu-yüzme havuzu yalıtımında yıllardır başarı ile kullanılmaktadır.Hijyeniktir,içme suyu depolarında kullanıma uygunluğu ve 13,8 bar su basıncına kadar su sızdırmazlığı (negatif ve pozitif taraftan) belgelenmiştir.

Sarfiyat: 2,0 - 4,0 kg/m2
Ambalaj: 25kg torba ve 3kg bidon (SET halinde)

 


İletişime Geç
KÖSTER NB Sistem

KÖSTER 2K Flex

 

Polimer modifiyeli çimento esaslı, iki bileşenli su yalıtımı ürünüdür. Esnek yapıda olup, yüksek su geçirimsizliğe sahiptir.Özellikle ıslak hacimlerde ve seramik altı su yalıtımı uygulamalarında kullanıma uygun olan ve esnek - su geçirimsiz bir tabaka oluşturUR,beton-sıva-şap gibi yüzeylere çok kuvvetli şekilde yapışır, mükemmel aderansı vardır. Beton yapıları neme, sızıntı ve yüzey sularına ve suyun zararlı etkilerine karşı korur, zamanla kabarma veya ayrılma yapmaz.

Sarfiyat: 2,0 - 4,0 kg/m2
Ambalaj: 25kg torba ve 5kg bidon (SET halinde)


İletişime Geç
KÖSTER 2K Flex

KÖSTER NB Elastik 2K

Çimento esaslı, iki bileşenli, yüksek elastikiyete sahip su yalıtımı harcıdır. Toz ve sıvı bileşenleri karıştırıldıktan sonra sürülebilir kıvama gelir ve fırça ile sürülerek beton, sıva gibi yüzeylere uygulanır.Islak hacimlerin, balkonların ve terasların, süs havuzlarının ve toprak ile temas halindeki betonarme yüzeylerin su izolasyonunda kullanılır.

Sarfiyat: 2,0 - 4,0 kg/m2
Ambalaj: 25kg torba ve 8kg bidon (SET halinde)


İletişime Geç
KÖSTER NB Elastik 2K

KÖSTER NB Super Elastik Beyaz

Beyaz çimento esaslı ve yüksek elastikiyete sahip, iki bileşenli su yalıtımı harcıdır. UV ışınlarına ve dış hava koşullarına karşı son derece mukavim olan KÖSTER NB Super Elastik BEYAZ fırça ile sürülerek veya uygun bir ekipman ile püskürtülerek uygulanır.
Özellikle beton çatı deresi, balkon-teras-su deposu (seramik altı uygulama) ve benzeri alanlarda uygulamaya uygundur. Beton, sıva, şap ve harç gibi mineral esaslı yüzeylere uygulanmalıdır.


Sarfiyat: 2,0 - 4,0 kg/m2
Ambalaj: 20kg torba ve 10kg bidon (SET halinde)


İletişime Geç
KÖSTER NB Super Elastik Beyaz

KÖSTER NB Super

Çimento esaslı, tek bileşenli, kristalize su yalıtımı harcıdır. Sadece su ile karıştırılır ve sürülerek uygulanır.
 Hem negatif hem de pozitif taraftan su yalıtımı sağlar.Hijyeniktir, içme suyu depolarının su yalıtımında kullanıma uygunluğu belgelenmiştir. 13,8 bar su basıncına kadar sızdırmazlığı belgelenmiştir.
Arıtma tesisleri gibi arttırılmış kimyasal dayanım veya tuzlu su dayanımı istenen uygulamalarda KÖSTER Polysil TG 500 ile beraber sistem olarak uygulanır.

Sarfiyat: 1,0-2,0 kg/m2
Ambalaj: 25kg torba


İletişime Geç
KÖSTER NB Super

KÖSTER Yıldırım Tozu

Çimento esaslı, şok prizli su tıkaç harcıdır.Su ile temas halinde 2 - 3 saniye içinde donarak su yalıtımı sağlayan mikronize kimyasal tozdur.
Su sızıntılarının izolasyonunda ve çatlaklardan gelen suların anında durdurulmasında, ayrıca su yalıtımı öncesinde yüzey hazırlığında kullanılır.


Sarfiyat: 2,0 kg/lt
Ambalaj: 1kg kova / 5kg kova / 15kg kova


İletişime Geç
KÖSTER Yıldırım Tozu

KÖSTER KB-Flex 200

Kablo ve boru geçişlerinin yalıtımında kullanılan, mastik kıvamında, tabanca ile uygulanan su yalıtımı ürünüdür.
Su akarken dahi uygulanabilir ve ıslak-nemli-kuru yüzeylere kuvvetle yapışır.
PVC boru, kablo, PE ve PP boru, demir boru, beton gibi yüzeylere uygulanır. 

Sarfiyat: 1,60 kg/lt
Ambalaj: 850 gr kartuş


İletişime Geç
KÖSTER KB-Flex 200

KÖSTER Polysil TG 500

Çimento esaslı su yalıtımı ürünlerine yüksek kimyasal ve mekanik dayanım kazandıran ayrıca yapıdaki tuzları bağlayan, polimer silikat esaslı, sıvı halde uygulanan kristalizasyon ürünüdür.
 Çimento esaslı ürünlerden önce astar olarak ve/veya uygulandıktan sonra koruyucu katman olarak uygulanır. 
 KÖSTER NB Super ile sistem olarak atık su depolarında, deniz suyu depolarında ve su arıtma tesislerinde ve KÖSTER Sanierputz WTA uygulamasından önce tuz bağlayıcı astar olarak kullanılır.
 
Sarfiyat: 0,10 - 0,25 kg/m2 (yüzeyin emiciliğine göre değişir)
Ambalaj: 5kg bidon


İletişime Geç
KÖSTER Polysil TG 500

KÖSTER ECB Sentetik Membran

 Etilen kopolimer bitüm esaslı sentetik su yalıtımı örtüleri temel bohçalama - perde duvar ve yeşil teras çatı, teras çatı (balastlı) izolasyon uygulamalarında yıllardır başarı ile kullanılmaktadır.
UV ışınlarına karşı dayanımı yüksektir ve zamanla yaşlanma veya sertleşme yapmaz. İçeriğinde PVC veya plastifiyan içermez, çevreye zararlı madde yaymaz. Yüksek elastikiyete ve mekanik mukavemete sahiptir.   

Kalınlık : 1,5mm- 1,8mm - 2,0mm
Genişlik : 1,05mt - 1,50mt - 2,10mt
Boy : 20mt rulo


İletişime Geç
KÖSTER ECB Sentetik Membran

KÖSTER TPO Sentetik Membran

Termoplastik poliolefinesaslı, cam tülü keçe takviyeli sentetik su yalıtımı örtüleri temel bohçalama, yeşil çatı, metal çatı ve teras çatı yalıtımında yıllardır başarı ile kullanılmaktadır
UV ışınlarına karşı dayanımı yüksektir ve zamanla yaşlanma veya sertleşme yapmaz. İçeriğinde PVC veya plastifiyan içermez, çevreye zararlı madde yaymaz. Yüksek elastikiyete ve mekanik mukavemete sahiptir.Bitki köklerine dayanım FLL sertifikasına sahiptir.  İçme suyu depolarında kullanıma uygun özel KÖSTER TPO Aqua tipi mevcuttur. 

Kalınlık : 1,4mm - 1,6mm - 1,8mm - 2,0mm
Genişlik : 1,05mt -1,50mt - 2,10mt
Boy : 20mt rulo 


İletişime Geç
KÖSTER TPO Sentetik Membran

KÖSTER ECB T-Profil-2404

 Homojen su tutucu banttır. Arkasındaki T şeklindeki özel profilleri sayesinde beton ile mekanik ankraj yapmaya uygundur, yüksek elastikiyete ve soğuk hava koşullarına karşı dayanıma sahiptir.
UV ışınlarına karşı dayanımlıdır, zamanla yaşlanma–sertleşme–kırılganlaşma yapmaz, hesaplanan servis ömrü çok uzundur. Formülasyonunda plastifiyan, klor veya benzer katkılar bulundurmaz, zehirli veya tehlikeli madde içermez. 


İletişime Geç
KÖSTER ECB T-Profil-2404

KÖSTER Deuxan 2K

Kauçuk - bitüm esaslı, siyah renkli, iki komponentli, elyaf katkılı su yalıtımı ürünüdür. Sıvı bileşen ve toz bileşenlerin karıştırılmasından elde edilen su izolasyonu ürünü sürülerek uygulandığı yüzeylerde elastik, mukavim ve eksiz bir su yalıtımı katmanı oluşturur.Mikroorganizmalara ve agresif temel sularına karşı dayanımlıdır. Temel bohçalama ve perde duvarların su yalıtımında, ayrıca terasların ve yer altı otopark su yalıtımında kullanılır.

Sarfiyat: 3,0 - 6,0 kg/m2
Ambalaj: 32kg SET > 24kg (sıvı) + 8kg (toz)


İletişime Geç
KÖSTER Deuxan 2K

KÖSTER Polyflex 2K

Bitüm esaslı, polimer modifiyeli su yalıtımı ürünüdür.Iki komponentli olup, sıvı bileşen elyaf katkılı kauçuk-bitüm emülsiyonundan ve toz bileşen kimyasal katkılar ile zenginleştirilmiş çimento esaslı toz bileşenden oluşmaktadır.Binaların temel bohçalama ve perde duvar yalıtımlarının yanı sıra, balkon ve terasların izolasyonunda kullanılabilir. Beton, şap, sıva ve harç gibi mineral esaslı zeminlere uygulanmaktadır. 


Sarfiyat: 4,0 kg/m2 - 6,0 kg/m2
Ambalaj: 32kg SET > 24kg (sıvı) + 8kg (toz)


İletişime Geç
KÖSTER Polyflex 2K

KÖSTER KBE Flüssigfolie (Kauçuk - bitüm esaslı, UV dayanımlı su yalıtımı ürünü )

Sürülerek uygulandığı yüzeylerde kuruduktan sonra eksiz ve su geçirimsiz bir kaplama oluşturur.  
 (-20°C ile +200°C arasında) özelliğini kaybetmez,UV ışınlarına ve dış hava koşullarına tam olarak dayanımlıdır.Teras,düz çatı ve çatı deresi gibi güneş ışığına maruz kalan alanlarda kullanıma uygundur,yüksek elastikiyete (% 1000) ve çatlak köprüleme özelliğine sahiptir.Bitümlü membran, shingle gibi örtülerin ek yerlerinde ve tamiratlarında kullanıma uygundur. 
 
 
Sarfiyat: 2,0 - 3,0 kg/m2
Ambalaj: 5 kg kova / 20 kg kova


İletişime Geç
KÖSTER KBE Flüssigfolie (Kauçuk - bitüm esaslı, UV dayanımlı su yalıtımı ürünü )

KÖSTER KSK ALU Strong ( Kendinden Yapışkanlı, Bitüm Membran Aluminyum Folyo Kaplı)

Kendinden yapışkanlı bitüm esaslı membrandır. Üst yüzeyi gri renkli aluminyum folyo ile lamine edilmiştir ve yırtılmaz file ile takviye edilmiştir. 
Yangın tehlikesi olan çatıların su yalıtımında ve tarihi eserlerin renovasyonunda kullanıma çok uygundur. Bunun dışında çatı ve çatı derelerinin, sundurmaların izolasyonunda kullanılmaktadır. 
UV ışınlarına karşı dayanımlıdır . Güneşe maruz kalan yüzeylerin su yalıtımında kullanılmak için geliştirilmiştir.

Ambalaj: 1,05 mt x 10 mt = 10,5 m2 rulo


İletişime Geç
KÖSTER KSK ALU Strong ( Kendinden Yapışkanlı, Bitüm Membran Aluminyum Folyo Kaplı)

KÖSTER KSK SY 15 ( Kendinden Yapışkanlı, Bitüm Membran Yırtılmaz PE Folyo Kaplı)


Kendiliğinden yapışkan özelliği sayesinde şantiye ortamında şaloma alevi veya sıcak hava kaynağı gerektirmez.
Yangın tehlikesi olan çatıların ve tarihi eserlerin renovasyonunda kiremit altı su yalıtımı örtüsü olarak kullanıma uygundur. Bunun dışında temel bohçalama ve perde duvarların yalıtımında, teras-balkonlarda şap betonu altı izolasyonda ve yer altı otopark döşemelerinin izolasyonunda uygulanmaktadır.


Ambalaj: 1,05 mt x 20 mt = 21,0 m2 rulo


İletişime Geç
KÖSTER KSK SY 15 ( Kendinden Yapışkanlı, Bitüm Membran Yırtılmaz PE Folyo Kaplı)

KÖSTER BD 50 ( Islak Hacimler İçin Elastomerik Su Yalıtımı )

Banyo - WC gibi ıslak hacimlerde fayans ve seramik altı izolasyon katmanı olarak uygulanan, elastomerik reçine esaslı, tek bileşenli ve su bazlı, gri renkli sıvı kaplamadır.
Kuruduktan sonra üzerine fayans yapıştırıcı ile seramik ve fayans kaplanabilir.Elastiktir, yüksek mukavemete sahiptir ve beton şap, alçıpan, sıva gibi pek çok farklı yapı malzemesine kuvvetle yapışır. 

Sarfiyat: 1,20 - 1,50 kg/m2 (2 katta toplam)
Ambalaj: 25 kg kova

 


İletişime Geç
KÖSTER BD 50 ( Islak Hacimler İçin Elastomerik Su Yalıtımı )

KÖSTER DACHFLEX (Elastomerik Reçine Esaslı, UV Dayanımlı Likit Membran )


Tek bileşenli,beyaz renkli su yalıtımı ürünüdür. Eğimli çatı, kubbe gibi uygulama alanlarında yıllardır başarı ile kullanılmaktadır.
Sürülerek uygulandığı yüzeylerde elastik ve eksiz bir su yalıtımı katmanı oluşturur,yapı malzemesinde rutubet oluşumunu engeller. UV ışınlarına ve sıcak - soğuk farklarına dayanımlıdır.

 
Sarfiyat: 1,50 - 2,50 kg/m2 (2 katta toplam)
Ambalaj: 5 kg kova / 25 kg kova


İletişime Geç
KÖSTER DACHFLEX          (Elastomerik Reçine Esaslı, UV Dayanımlı Likit Membran )

KÖSTER REPAMOR ( Yüksek Performanslı Tamir Harcı – kalın agregalı )

Çimento esaslı,kalın agregalı, yüksek performanlı tamir ve dolgu harcıdır. Elyaf ve polimer katkılar ile zenginleştirilmiştir, 
Su yalıtımı öncesinde yüzey hazırlığında, segregasyon ve boşlukların doldurulmasında, pahların oluşturulmasında, tij deliklerinin doldurulmasında ve beton hatalarının düzeltilmesinde kullanılır.


Sarfiyat: 1,80 kg/lt
Ambalaj: 25 kg torba


İletişime Geç
KÖSTER REPAMOR  ( Yüksek Performanslı Tamir Harcı – kalın agregalı )

KÖSTER Repamor İnce

Çimento esaslı, ince agregalı, elyaf ve polimer katkılı, pürüzsüz yüzey kalitesine sahip, süratli donan tamir ve düzeltme harcıdır. Su yalıtımı öncesinde yüzeylerin düzeltilmesinde, kalıp hatalarının doldurulmasında ve dış cephelerin boya öncesi macunlanmasında kullanılır.

Sarfiyat: 1,70 kg/lt
Ambalaj: 25 kg torba


İletişime Geç
KÖSTER Repamor İnce

KÖSTER MDF ( Su Geçirmezlik Katkısı )

Beton ve harç için su geçirimsizlik katkısıdır.Çimento ile kimyasal reaksiyona girerek su geçirimsizlik özelliği sağlayan,sıva ve şaplarda, prekast elemanlarda ve beyaz çimento içeren harçlarda kullanıma uygundur.

Sarfiyat: Çimento miktarının % 2-3'ü
Ambalaj: 5 kg bidon / 30 kg bidon


İletişime Geç
KÖSTER MDF ( Su Geçirmezlik Katkısı )

KÖSTER Lateks


Su geçirimsizlik ve yapışma özelliklerini arttıran, sentetik kauçuk esaslı sıva, şap ve beton katkısıdır.
Serpme harçları,seramik yapıştırıcıları ve tamir harçları ile beraber performans arttırıcı katkı olarak, şap ve sıvada çatlakların minimize edilmesi ve aderansın arttırılması amacı ile, aderans köprüsü oluşturulması amacı vb uygulamalarda kullanılır.

Sarfiyat: 15 - 30 kg/m3 harç
Ambalaj: 5 kg bidon / 30 kg bidon


İletişime Geç
KÖSTER Lateks

KÖSTER GipsoPLUS ( Alçı Sıva Astarı )

Alçı sıvanın brüt beton yüzeylere yapışma gücünü arttırmak için kullanılan yüksek aderans astarıdır.Tavan ve duvar uygulamalarında alçı sıvanın aderansını (yapışmasını) kuvvetlendirmek ve çatlamaları minimize etmek için kullanılır. Parlak ve pürüzsüz beton yüzeylere uygulandığında pürüzlü ve alçı sıva uygulaması için mükemmel bir yüzey oluşturur. Kullanıma hazır, mavi renkli, kuvarz katkılı akrilik polimer dispersiyonudur.

Sarfiyat: 0,25 kg/m2
Ambalaj: 12 kg kova


İletişime Geç
KÖSTER GipsoPLUS  ( Alçı Sıva Astarı )

KÖSTER BETONEX

Çimento esaslı kaba ve ince sıvaların brüt beton yüzeylere yapışma gücünü arttırmak için kullanılan yüksek aderans astarıdır.
Aynı zamanda betopan levhalara sıva veya seramik uygulamadan önce yüzeyi pürüzlendirmek ve yapışma gücünü arttırmak için kullanıma uygundur.
Kullanıma hazırdır, şantiye ortamında karıştırma işlemi gerektirmez. Kendinden kırmızı sinyal renklidir.

Sarfiyat: 0,20 kg/m2
Ambalaj: 12 kg kova


İletişime Geç
KÖSTER BETONEX

KÖSTER VGM 5

Çimento esaslı, yüksek mukavemetli, büzüşmeyen, akışkan kıvama sahip grout harcıdır.Makine yataklarında, kolon plakalarında ve ankraj işlerinde kullanılır.

Sarfiyat: 1,90 kg/lt
Ambalaj: 25 kg torba


İletişime Geç
KÖSTER VGM 5

KÖSTER PROKA

Sıvalarda kireç yerine kullanılan, akışkanlaştırıcı ve işlenilebilirlik kazandırıcı sıvı katkıdır.Sıvalarda kireç katılmış gibi kolay işlenilebilirlik kazandırır, pürüzsüz yüzeyler oluşturulmasına imkan tanır.

Sarfiyat: 1 m3 harç için takriben 0,5-1,0 kg
Ambalaj: 5 kg bidon / 30 kg bidon


İletişime Geç
KÖSTER PROKA

KÖSTER EP Mortar

Epoksi esaslı, iki bileşenli, yüksek mukavemetli tamir ve montaj harcıdır.
Dilatasyon profillerinin montajında, endüstriyel zeminlerin tamiratında, aşınma ve darbeye dayanımlı zemin kaplamalarının oluşturulmasında vb kullanılır.

Sarfiyat: 2,0 kg/m2 (bir mm kalınlık için)
Ambalaj: 25 kg SET


İletişime Geç
KÖSTER EP Mortar

KÖSTER ADEX

Tamir harçları için aderans köprüsü ve demir donatı için korozyon önleyici çimento esaslı harçtır.
Güçlendirme ve restorasyon işlerinde, betonarme tamiratlarında ve demir donatıların korozyona karşı korunması uygulamalarında yoğun olarak kullanılmaktadır.

Sarfiyat: 2,0 kg/m2
Ambalaj: 25 kg torba


İletişime Geç
KÖSTER ADEX

KÖSTER ADEPOX

Eski ve yeni beton aderansını sağlayan, iki bileşenli ve solvent içermeyen epoksi reçinedir.Eski beton yüzeylere uygulanır ve kurumudan üzerine taze beton uygulaması yapılır, Bu sayede soğuk derz oluşumu olmadan betonların birbirine yapışması sağlanır, su geçirimsiz ve yüksek mukavemetli bir yapı oluşturulur.

Sarfiyat: 0,60 kg/m2
Ambalaj: 7,5 kg SET


İletişime Geç
KÖSTER ADEPOX

KÖSTER BDM

Sıvı Kristalize Beton Katkısı - Beton bünyesinde kristaller oluşturarak yapısal suyalıtımı sağlayan sıvı kristalize beton katkısıdır.
Beton bünyesindeki kimyasallar ile tepkimeye girerek kristaller oluşturur ve beton kütlesini su geçirimsiz hale getirir, mikroçatlakları ve kapiler boşlukları yalıtır ve beton kütlesinin ayrılmaz birparçası haline gelir. Su yalıtımı sağlamanın yanı sıra betonun mekanik özelliklerini güçlendirir ve kimyasallara karşı dayanımını arttırır.
İçeriğinde klorür içermez, korozif etkisi yoktur, donatı demirlerini korur.

Sarfiyat: Çimento miktarının %2’si oranında eklenir.
Ambalaj: 30 kg bidon


İletişime Geç
KÖSTER BDM

KÖSTER GROUT S 50


Yüksek mukavemetli, akışkan kıvamda, süratli priz alan ve büzüşmeyen çimento esaslı grout harcıdır.Kanalizasyon kapaklarının seviyelerinin ayarlanmasında, makina ve rayların montajında, çelik plakaların alt dolgularının yapılmasında kullanılır.

Sarfiyat: 1,80 kg/lt
Ambalaj: 25 kg torba


İletişime Geç
KÖSTER GROUT S 50

KÖSTER PU 907

Poliüretan esaslı, tek bileşenli mastik. Dış cephe ve zemin uygulamalarında kullanıma uygundur.Kalıcı olarak elastiktir ve üzeri boyanabilir. Hareketli derzlerde, dilatasyonlarda ve bağlantı derzlerinde kullanılır.Yüksek ve kalıcı elastikiyete (>% 500), geniş servis sıcaklığına (-30°C ve +80°C arasında) ve güneş ışınlarına karşı dayanıma sahiptir.

Renk: Gri ve beyaz
Sarfiyat: 1,30 gr/cm3
Ambalaj: 600 ml sosis (20 ad/koli) ve 310 ml kartuş (12 ad/koli)


İletişime Geç
KÖSTER PU 907

KÖSTER Fugenspachtel FS-H ( Polisülfit Mastik 2K – Akışkan Kıvamlı )

Polisülfit mastik - akışkan kıvamlı ve iki bileşenlidir. UV ışınlarına, araç ve yaya trafiğine, sürekli su temasına ve akaryakıta dayanımlıdır.
Yatay derzlerde kullanılır, kendinden yayılan akışkan kıvamlıdır.

Sarfiyat: 1,45 gr/cm2
Ambalaj: 8 kg SET


İletişime Geç
KÖSTER Fugenspachtel FS-H ( Polisülfit Mastik 2K – Akışkan Kıvamlı )

KÖSTER Fugenspachtel FS-V( Polisülfit Mastik 2K – Macun Kıvamlı )

Polisülfit esaslı mastik - akmaz (tiksotrop) kıvamlı ve iki bileşenlidir. UV ışınlarına, araç ve yaya trafiğine, sürekli su temasına ve akaryakıta dayanımlıdır. Duvar ve tavan derzlerinde kullanılır, tiksotropik (akmaz) kıvamlıdır.

Sarfiyat: 1,60 gr/cm3
Ambalaj: 7 kg SET


İletişime Geç
KÖSTER Fugenspachtel  FS-V( Polisülfit Mastik 2K – Macun Kıvamlı )

KÖSTER FS-Pox Primer 2K

KÖSTER Fugenspachtel FS-H ve FS-V polisülfit mastiklerin beton, sıva, harç gibi emici yüzeylerdeki yapışma gücünü arttırmak amacı ile astar olarak geliştirilmiş, solventli epoksi esaslı, iki bileşenli, ince akışkan aderans arttırıcı astardır.

Sarfiyat: 200 ml/m2 veya 30-50gram/mtul derz
Ambalaj: 0,50 kg SET (A+B)


İletişime Geç
KÖSTER FS-Pox Primer 2K

KÖSTER PU Primer 110 - 120

KÖSTER PU 907 ile kullanılmak üzere geliştirilmiş aderans arttırıcı astar ürünleridir. 
Uygulama alanına göre iki farklı tipi mevcuttur ;

PU Primer 110 : Emici yüzeyler için (beton, sıva, şap ve diğer mineral esaslı yüzeyler)
PU Primer 120 : Emici olmayan yüzeyler için (PVC, aluminyum doğrama, cam ve seramik)

Sarfiyat: 30 - 50 ml/m2
Ambalaj: 250 ml TK


İletişime Geç
KÖSTER PU Primer 110 - 120

KÖSTER Flex Band


Bina dilatasyonlarının, farklı yapı malzemelerinin birleşim yerlerinin (örneğin metal-beton) ve düzensiz, geniş çatlakların yalıtımında kullanılan elastik dilatasyon bandıdır.
derz yanaklarına yapıştırılır.
UV ışınlarına ve dış hava koşullarına karşı dayanımlı, yırtılmaya ve delinmeye karşı dirençli, kalıcı olarak elastik, sürekli su dayanımına sahip, içme suyu depolarında kullanıma uygun, bitki köklerine karşı dayanımlı ve zedelenmesi durumunda tamir edilmesi kolay olma özelliğine sahiptir.

Genişlik : 20cm ve 30cm
Rulo Boyu : 20mt


İletişime Geç
KÖSTER Flex Band

KÖSTER KB-Fix

Epoksi esaslı, solvent içermeyen, iki bileşenli, yüksek performanslı yapıştırıcıdır.Band montajında, güçlendirme işlerinde metal levha yapıştırmak için ve yüksek performans istenen yapıştırma işlerinde kullanılır. Beton, metal, sert plastik ve benzeri pek çok yapı malzemesine kuvvetle yapışır.

Sarfiyat: 2,0 kg/mt dilatasyon / Yoğunluk : 1,80 gr/cm3
Ambalaj: 5 kg SET


İletişime Geç
KÖSTER KB-Fix

KÖSTER K 120 Pah Bandı

Islak hacimlerde, parapet dönüşlerinde, çatı derelerinde, su giderleri ve benzer pek çok detayda geniş kullanım alanı olan ürün % 150 oranında elastik ve 2 bar su basıncına dayanımlıdır.

KÖSTER Dachflex, BD 50, Wandflex, KB Pur 214 gibi sürülerek uygulanan pek çok yalıtım ürünü ile beraber kullanılan mükemmel bir detaylandırma ürünüdür.

 

Genişlik : 12cm

Ambalaj : 50 mt rulo


İletişime Geç
KÖSTER K 120 Pah Bandı

KÖSTER K 120-W Pah Bandı

Elastomerik malzemeden imal edilmiş, yan kısımları keçe taşıyıcılı, yüksek elastikiyete sahip elastik yalıtım bandıdır.
Yan kısımlarındaki keçe taşıyıcıları sayesinde sürerek uygulanan sıvı su yalıtım ürünleri ile çok iyi uyum sağlar ve eksiz bir yalıtım katmanı oluşturur.
Çimento esaslı su yalıtımı ürünleri ile uyumludur.


Genişlik : 12cm
Ambalaj : 50 metre rulo


İletişime Geç
KÖSTER K 120-W Pah Bandı

KÖSTER Fixband-Vlies ( Bütil Yalıtım Bandı )

Kendinden yapışkan, elastik ve su geçirimsiz butil esaslı yalıtım bandıdır.Baca kenarlarının, pah ve birleşim noktalarının, duvar-doğrama birleşimlerinin su yalıtımında kullanılır.

Genişlik : 7,5cm ve 15cm
Rulo Boyu : 20mt
Ambalaj : 80mt/koli (7,5cm en) ve 40mt/koli (15cm en)


İletişime Geç
KÖSTER Fixband-Vlies ( Bütil Yalıtım Bandı )

KÖSTER Quellband 2520 ( Su ile şişen su tutucu bant )

Su ile temas halinde şişerek betondaki bütün çatlak-boşluk-gözenekleri dolduran ve betonarme derzlerinin (soğuk derzlerin) su geçirimsizliğini sağlayan bentonit esaslı yalıtım bandıdır.
Temel-perde duvar birleşimlerinde, içme suyu depolarında ve yüzme havuzlarında kullanılmaktadır.

Boyut : 2,5cm x 2cm
Rulo Boyu : 5mt
Ambalaj : 30 mt/koli


İletişime Geç
KÖSTER Quellband 2520 ( Su ile şişen su tutucu bant )

KÖSTER SUPER FLEECE

Su yalıtımı ürünleri ile beraber kullanıma uygun, poliester non-woven özelliklere sahip yüksek mukavemetli şerit takviye keçesidir.
Özellikle pah dönüşlerinin oluşturulmasında, çatlakların tamiratında, su gideri - havalandırma bacası ve metal konstrüksiyonlara bağlantı oluşturulmasında kullanılmaktadır. 
 
Ambalaj: Super Fleece 10 cm EN x 50mt

               Super Fleece 20 cm EN x 50mt


İletişime Geç
KÖSTER SUPER FLEECE

KÖSTER Crisin 76

Zemin kat duvarlarında görülen kabarma, nemlenme, tuz kusmalarına karşı geliştirilmiş patentli yalıtım sistemidir.Toprak ile temas halindeki duvar ve kolonlarda gözlenen ve kapiler hareket ile yükselen suyun sebep olduğu nem ve rutubete karşı kullanılmaktadır. Nem ve rutubetin önlenmesinin yanı sıra boya dökülmesi, kabarma ve çiçeklenme, tuz kusmalarının önlenmesi için kullanılır.
Tuğla (dolu veya delikli), briket, beton, gaz beton, yığma taştan imal edilmiş duvar - kolon - perde duvarlara uygulanmaktadır. Bina içinde veya dışından uygulanabilir.


Sarfiyat: 1,0 - 2,0 lt/mt (duvar kalınlığına ve yapı elemanına göre değişmektedir)
Ambalaj: 200ml şişe (12 adet/koli)


İletişime Geç
KÖSTER Crisin 76

KÖSTER Sanierputz WTA

Tuz kusması, boya kabarması, nemlenme ve yoğuşma görülen duvarlar için özel formüllü sıvadır.Mevcut sıva katmanı kazındıktan sonra yerine 1,5 - 2,0 cm kalınlığında KÖSTER Sanierputz WTA uygulanmalıdır.3 kademeli koruma sağlar :Isı yalıtımı,rutubet yalıtımı,tuz kusmasına karşı yalıtım : Tuz kusması sonucunda oluşan kabarma ve boya dökülmesini önler.

Sarfiyat: 12,0 kg/m2 (her cm kalınlık için)
Ambalaj: 25 kg torba
Satış Noktaları için tıklayınız


İletişime Geç
KÖSTER Sanierputz WTA

KÖSTER Bond Paste

Filiz ekme ve ankraj işlerinde kullanılan, 3 bileşenli, solventsiz epoksi esaslı, akışkan kıvamlı, ankraj ve yapıştırma harcıdır.
Yüksek mukavemete sahiptir, nem toleranslıdır.

Sarfiyat: 1,50 gr/cm3
Ambalaj: 5,0 kg SET

 
 


İletişime Geç
KÖSTER Bond Paste

KÖSTER Bond Paste TX ( Epoksi Esaslı Ankraj ve Filiz Ekme Harcı )

Akmaz kıvamda, tavan ve duvar uygulamalarında kullanıma uygun, solventsiz epoksi esaslı, 3 bileşenli, filiz ekme, ankraj ve yapıştırma harcıdır.

Sarfiyat: 1,50 gr/cm3
Ambalaj: 5,0 kg SET

 


İletişime Geç
KÖSTER Bond Paste TX ( Epoksi Esaslı Ankraj ve Filiz Ekme Harcı )

KÖSTER Bond Paste RS

Solventsiz epoksi esaslı, 3 bileşenli, süratli donan ve yüksek mukavemetli, akışkan kıvamlı grout (döküm) harcıdır.
Özellikle makina ve ray yataklamasında, endüstriyel zemin ve derz tamiratında, makine temellerinde kullanılmaktadır.
 

Sarfiyat: 2,20 gr/cm3
Ambalaj: 9 kg SET


İletişime Geç
KÖSTER Bond Paste RS

KÖSTER KB-Pox IN

Betondaki çatlakların tamir edilmesinde ve yapısal güçlendirme uygulamalarında kullanılan epoksi esaslı, düşük viskoziteli, çatlak enjeksiyonu reçinesidir.
Düşük viskozitesi epoxy reçine en ince kılcal çatlaklara dahi nüfuz eder.Yapısal güçlendirme ve tamiratlarda kullanılır, çatlak dolgularında kullanıma uygundur.

 
Sarfiyat: 1,10 kg/lt
Ambalaj: 9 kg SET


İletişime Geç
KÖSTER KB-Pox IN

KÖSTER KB-Pur IN 3

Betondaki çatlakların tamiratında ve beton yapıların güçlendirilmesinde kullanılan yüksek mukavemetli, poliüretan enjeksiyon reçinesidir.
Epoksi esaslı enjeksiyon reçinelerinin kullanılamadığı nemli veya titreşimli çatlakların tamiratında tercih edilmektedir.

Sarfiyat: 1,10 kg/lt
Ambalaj: 8 kg SET (A=4kg ve B=4kg)


İletişime Geç
KÖSTER KB-Pur IN 3

KÖSTER KB-Pur IN 7

Betondaki çatlaklardan akan basınçlı suların ve soğuk derzlerin su yalıtımı amacı ile kullanılmaktadır.Poliüretan esaslıdır, sıvı halde olup reçine ve aktivatör bileşenlerinden oluşmaktadır.
Çatlakların içine yüksek basınç ile enjekte edilerek uygulanan KÖSTER KB-Pur IN 7 reçinesi su ile temas halinde 10-30 kat şişerek suyun akışını anında durdurmaktadır. 

Sarfiyat: 0,10 kg/lt (ortalama değer olarak 0,2-0,5kg/mt çatlak)
Ambalaj: 5,5 kg SET ve 27,5 kg SET (reçine + aktivatör)


İletişime Geç
KÖSTER KB-Pur IN 7

KÖSTER KB-Pur GEL

Islak bina dilatasyonlarının ve geniş çatlakların su yalıtımında kullanılan, su altında dahi uygulanabilen, çok elastik ve poliüretan esaslı, jel kıvamında özel su yalıtımı ürünüdür.
Toprak stabilizasyonunda kullanıma uygundur.

Sarfiyat : Takriben 1kg/lt (dilatasyon boyutlarına göre değişmektedir)
Ambalaj: 2,5 kg TK


İletişime Geç
KÖSTER KB-Pur GEL

KÖSTER Superpacker

KÖSTER tarafından geliştirilmiş ve patenti alınmış özel geometriye sahip konik enjeksiyon dübelidir. Konik yapısı sayesinde zayıf betonlarda ve düşük delik derinliklerinde dahi betonu çatlatmaz ve yüksek basınçlarda dahi reçine sızdırmaz özelliktedir.13 mm x 85 mm ölçülerindedir.

Sarfiyat: tkr. 5 - 7 adet/mt
Ambalaj: 100 adet/kutu


İletişime Geç
KÖSTER Superpacker

KÖSTER Klebepacker

Epoksi enjeksiyonu için kullanılan, çatlak üzerine yapıştırılan Alman malı enjeksiyon dübeli.

Sarfiyat: tkr. 5 - 7 adet/mt
Ambalaj: 100 adet/kutu


İletişime Geç
KÖSTER Klebepacker

KÖSTER Manuel Enjeksiyon Presi

Epoksi ve poliüretan enjeksiyonunda kullanılan, eletrik olmayan alanlarda veya küçük uygulamalarda kullanılan ALMAN malı enjeksiyon presidir.
. Elektrik olmayan veya elektrik kullanımı tehlikeli olan tünel gibi alanlarda veya küçük hacimli enjeksiyon uygulamalarında kullanım için ideal bir enjeksiyon pompasıdır. 

 
Ambalaj: 1 adet


İletişime Geç
KÖSTER Manuel Enjeksiyon Presi

KÖSTER KB-Pox LF-BM

Solvent içermeyen epoksi esaslı, iki bileşenli ve düşük viskoziteli astar ürünüdür.
Poliürea, poliüretan ve epoksi esaslı kaplamalarından önce astar ve dolgulu düzeltme katmanı olarak kullanılır.

Sarfiyat: 0,30 – 0,50 kg / m2
Ambalaj: 17 kg SET


İletişime Geç
KÖSTER KB-Pox LF-BM

KÖSTER KB-Pox 008

Epoksi esaslı, akışkan viskoziteli, performans arttırıcı dolgu içeren astar ürünüdür. Poliüretan ve epoksi esaslı kaplamalarından önce astar ve dolgulu  düzeltme  katmanı  olarak kullanılır. Zemin hazırlığı  yapılmış beton ve beton şap yüzeylere mükemmel aderansı vardır. 

Sarfiyat : 0,30 – 0,60 kg / m2 (astar olarak)
Ambalaj : 20 kg SET 


İletişime Geç
KÖSTER KB-Pox 008

KÖSTER KB-Pox Extra

Nem tolerans epoksi esaslı,Solvent içermeye, orta viskoziteli ve dolgu içermeyen şeffaf astar ürünüdür.Poliüretan ve epoksi esaslı kaplamalarından önce astar ve dolgulu düzeltme katmanı olarak kullanılır.

Sarfiyat : 0,50 – 0,80 kg / m2 (astar olarak)
Ambalaj : 8 kg SET 


İletişime Geç
KÖSTER KB-Pox Extra

KÖSTER KB-Pox LF-BM

İki bileşenli ve solvent içermeyen, modifiye reçine ve sertleştiriciden oluşan düşük viskoziteli astardır.Epoksi zemin kaplama uygulamalarında önce astar olarak, epoksi tamir harcı uygulamalarından önce astar olarak ve tozuyan beton yüzeylerin sertleştirilmesinde reçine olarak kullanılır.

Sarfiyat: 0,30 - 0,50 kg/m2
Ambalaj: 17 kg SET


İletişime Geç
KÖSTER KB-Pox LF-BM

KÖSTER KB-Pox LF-VS

Epoksi esaslı zemin ve duvar boyasıdır.Hafif yük koşullarında zemin kaplaması olarak depo, tekstil atölyesi, galeri, ambar, üretim ve montaj alanları vb yerlerde uygulanır.

Sarfiyat: 0,25 - 0,50 kg/m2
Ambalaj: 18 kg SET


İletişime Geç
KÖSTER KB-Pox LF-VS

KÖSTER KB-Pox 082

Epoksi esaslı, sürülerek uygulanan zemin ve duvar boyasıdır.Endüstriyel zeminlerin, fabrika ve depoların, otopark ve laboratuar zeminlerinin ve duvarlarının kaplanmasında kullanılır.

Sarfiyat: 0,30 – 0,60 kg/m2
Ambalaj: 24 kg SET


İletişime Geç
KÖSTER KB-Pox 082

KÖSTER KB-Pox LF-VS Struktur

Epoksi esaslı, portakal kabuğu görünümlü, kaymaz desenli zemin kaplamasıdır. Rulo ile uygulanır.Solvent içermez.Kaymazlık istenen rampa, üretim holü, makine çevresi, basamak vb alanlarda uygulanır.

Sarfiyat: 0,60 - 1,0 kg/m2
Ambalaj: 18 kg SET


İletişime Geç
KÖSTER KB-Pox LF-VS Struktur

KÖSTER KB-Pox 083 ST

Solventsiz epoksi esaslı zemin kaplamasıdır.Özel formülasyonu sayesinde portakal kabuğu görüntüsü verir, kaymazlık sağlar ve zemindeki hataları örter.
Özel rulo ile desen kazandırılarak portakal kabuğu görüntülü, kaymaz desenli ve aşınmaya karşı çok dirençli, dekoratif bir yüzey kaplaması oluşur. Oluşan zemin kaplaması kolaylıkla temizlenebilir.

Sarfiyat: 0,6 – 0,8 kg/m2
Ambalaj: 18 kg SET


İletişime Geç
KÖSTER KB-Pox 083 ST

KÖSTER KB-Pox LF-VL

Epoksi esaslı, kendiliğinden yayılan (self leveling) zemin kaplamasıdır.Solvent içermez. Hafif ve orta yük koşullarında, fabrika, üretim tesisi, laboratuar, hol, otopark, yükleme ve depolama alanı vb alanlarda uygulanır. Dekoratif, pürüzsüz ve temizlenmesi kolay bir yüzeye sahiptir.

Sarfiyat: 1,50 kg/m2/mm
Ambalaj: 15 kg SET


İletişime Geç
KÖSTER KB-Pox LF-VL

KÖSTER- KB-Pur 375

Poliüretan esaslı, kendiliğinden yayılan (self leveling) zemin kaplamasıdır.Asitlere ve kimyasalları karşı son derece dayanımlı ve aşınmaya karşı çok dirençlidir. Dekoratif, pürüzsüz ve temizlenmesi kolay, renkli bir yüzeye sahiptir.
Özellikle fabrika, üretim tesisi, laboratuar, hol, otopark, yükleme ve depolama alanı vb alanlarda uygulanır.

Sarfiyat: 1mm kalınlık için 1,5 kg/m2
Ambalaj: 30 kg SET


İletişime Geç
KÖSTER- KB-Pur 375

KÖSTER MO 20 Kum

0,3 - 0,8 mm tane dağılımına sahip epoksi kumu


Sarfiyat: İhtiyaca göre
Ambalaj: 25 kg torba


İletişime Geç
KÖSTER MO 20 Kum

KÖSTER MO 30 Kum

0,1 - 0,4 mm tane dağılımına sahip epoksi kumu


Ambalaj: 25 kg torba


İletişime Geç
KÖSTER MO 30 Kum

KÖSTER HF Quartz

Kuvars esaslı agrega içeren, çimento esaslı yüzey sertleştirici tozdur.Taze beton yüzeylere serpilerek uygulanır. Gri, kırmızı ve yeşil renklerde üretilmektedir. Endüstriyel zeminlerde aşınmaya dayanımlı, pürüzsüz, dekoratif renkli ve ekonomik zemin kaplaması olarak uygulanır.

Renk : Gri ve kırmızı
Sarfiyat : 4,0 - 6,0 kg/m2
Ambalaj : 25 kg torba


İletişime Geç
KÖSTER HF Quartz

KÖSTER HF Korund

Korunt esaslı sert agrega içeren, çimento esaslı yüzey sertleştirici tozdur.Serpilerek uygulandığı yüzeylerde perdahlanarak renkli, aşınmaya karşı çok dayanıklı ve kolay temizlenen bir zemin kaplaması oluşturulur. Gri ve kırmızı renklerde üretilmektedir.

Renk : Gri ve kırmızı
Sarfiyat : 5,0 -8,0 kg/m2
Ambalaj : 25 kg torba


İletişime Geç
KÖSTER HF Korund

KÖSTER ACC Akrilik Beton Kürü

Akrilik emülsiyon esaslı, yüzeyde koruyucu tabaka oluşturan beton kür malzemesidir.Taze beton yüzeylere uygulanarak betonu su kaybına karşı korur. Bu sayede hidratasyon için yeterli miktarda nem beton yapıda tutularak yüksek mukavemet oluşması sağlanır ve rötre çatlaklarının oluşumu minimize edilir.

Sarfiyat: 0,25 kg/m2
Ambalaj: 30 kg bidon


İletişime Geç
KÖSTER ACC Akrilik Beton Kürü

KÖSTER Cure Aid

Parafin emülsiyonu esaslı, taze beton kürleme sıvısıdır.Sıvı halde taze beton yüzeylere uygulanır ve oluşturduğu geçirimsiz tabaka sayesinde betonu süratli su kaybına ve buna bağlı çatlamalara karşı korur. Beyaz renklidir, kururken şeffaf bir kaplama oluşturur.

Sarfiyat: 0,15 - 0,25 kg/m2
Ambalaj: 30 kg bidon


İletişime Geç
KÖSTER Cure  Aid

KÖSTER Cure Aid S

Reçine esaslı, solvent içeren şeffaf beton kür malzemesidir. Kuruduktan sonra parlak bir yüzey oluşturur.Performans arttırıcı özelliğe sahiptir, uygulandığı yüzeylerde daha uzun süre aşınma direnci sağlar, şeffaf bir koruma tabakası oluşturur.

Sarfiyat: 0,185 - 0,225 lt/m2
Ambalaj: 50 lt varil


İletişime Geç
KÖSTER Cure Aid S

KÖSTER AC 46

Beton yüzeylerin sağlamlaştırılması ve tozuyan-aderansı düşük yüzeylerin sertleştirilmesi için kullanılan ince akışkan, yüzeyde parlak bir tabaka oluşturan, şeffaf beton cilasıdır.
Termoplastik reçine esaslıdır ve solvent içermektedir. UV ışınlarına ve aşınmaya karşı çok dirençlidir.

Sarfiyat: 0,15 - 0,25 lt/m2
Ambalaj: 5 lt TK / 50 lt varil


İletişime Geç
KÖSTER AC 46

KÖSTER EG 155

Termoplastik reçine esaslı havuz ve zemin boyasıdır.UV ışınlarına, aşınmaya ve sürekli su temasına dayanımlıdır. Termoplastik reçine esaslıdır ve solvent içermektedir.
Süs havuzlarında, göletlerde, otopark ve garajlarda zemin ve duvarlarda uygulanmaktadır. Ayrıca beton zeminlerde çizgi boyası olarak da uygulanmaktadır.

Renk : Mavi, beyaz ve gri
Sarfiyat : 0,20 - 0,30 kg/m2 (her katta)
Ambalaj : 5 kg TK / 25 kg TK


İletişime Geç
KÖSTER EG 155

KÖSTER Asofalt 42

Asfalt Boyası asfalt yüzeylere uygulanan, dekoratif renkli yüzey kaplama sistemidir. Yüzeyler önce sistem bileşeni olan BOYA ile 2 kat halinde boyanır ve daha sonra sistem bileşeni CİLA ile sırlanır. Asfalt yüzeylere uygulanan toz ve sıvı bileşenden oluşan, toz bileşen ve sertleştirici sıvı reçine karışımıdır.
Boyama işlemi tamamlanmış yüzeylere uygulanan parlak ve su itici özelliğe sahip şeffaf ciladır. 

Sarfiyat: Boya > 2,0 - 2,5 kg/m2 ve Cila > 0,2 - 0,3 kg/m2
Ambalaj: Boya > 50kg SET ve Cila > 5 kg Bidon


İletişime Geç
KÖSTER Asofalt 42

KÖSTER Antik Design

Betonun sağlamlığını ve doğal taş kaplamanın güzelliğini birleştiren baskılı beton zemin kaplama sistemidir.Park ve bahçelerde yürüyüş yollarında, otoparklarda, kaldırım ve yaya yollarında, çevre düzenleme ve peyzajında kullanılan dekoratif zemin kaplama sistemidir. Geniş renk ve doku (eskitilmiş taş, tuğla, ahşap vb) seçeneğine sahiptir.


Sarfiyat:  Antik CH > 3,0 – 3,5 kg/m2   , Antik RA > 0,2 – 0,3 kg/m2  , Antik Vernik > 0,25 – 0,30 lt/m2
Ambalaj:  Antik CH > 25 kg kraft torba  , Antik RA > 20 kg kova  , mAntik Vernik > 5 lt teneke,, Antik Vernik > 50 lt varil


İletişime Geç
KÖSTER Antik Design

KÖSTER STONE DESİGN

KÖSTER Stone Design doğal veya özel tekniklerle renklendirilmiş agreganın hidrofobik poliüretan UV-reçinesi ile karıştırılarak 8-15mm kalınlığında uygulanmasından oluşan dekoratif görünümlü zemin kaplamasıdır.


•    Agrega; 2-4 mm kalınlığında boyanmış veya natürel renkli doğal taş granülleri.

•    Taş Bağlayıcı ;Stone Binder 1001


İletişime Geç
KÖSTER STONE DESİGN

KÖSTER KB-Pur 222

KÖSTER KB-Pur 222 su yalıtımı ürünü geniş servis sıcaklığı aralığına (-40 °C ile +80 °C arasında) ve %2000 oranında kalıcı elastikiyete sahiptir. 

Sarfiyat : 1,5 – 2,0 lt / m2 (2 katta toplam)
Ambalaj : A: 15 Lt - B: 15 Lt


İletişime Geç
KÖSTER KB-Pur 222

Wasserstop-Şok Priz Alan Su Tıkacı

Çimento esaslı, su ile karıştırılarak uygulanan şok priz alan su tıkacıdır. Su ile karşılaştığında 30 - 45 saniye içinde donarak ve reaksiyona girerek su yalıtımı ve su geçirimsizliği sağlar, genleşme özelliğine sahiptir.
Su sızıntılarının izolasyonunda ve çatlaklardan gelen suların anında durdurulmasında, su yalıtımı öncesinde yüzey hazırlığında, küçük tamirat ve süratli montajlarda kullanılır.


Sarfiyat: 2,0 kg/lt
Ambalaj: 10 kg teneke


İletişime Geç
Wasserstop-Şok Priz Alan Su Tıkacı
Usta Kulübü