whatsapp

whatsapp
Anasayfa Uygulama Spreyman Poliüretan Isı Yalıtımı Ahşap Mertek Arası Poliüretan Köpük

Spreyman Poliüretan Isı Yalıtımı

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Soğanlık Yeni Mahalle, Mimar Sinan Cd. No:59/A, 34880 Kartal/İstanbul
  • 444 2 959

HIZLI İLETİŞİM FORMU

Ahşap Mertek Arası Poliüretan Köpük

Daha Verimli , Daha Uzun Ömürlü

Çatılar bir binanın dış etkenlere en çok maruz kalan alanlarının başında gelmektedir. Kar,yağmur,dolu,güneş vb. ektenlere ömrü boyunca maruz kalmaktadır. Bununla birlikte çatılar evinizin ortalama %25 civarında ısı kaybettiği alanlardır.

Her alanım kendine özel detayları olması beraberinde her alana özel çözümler üretilmesini getirmiştir. Çatılarda yalnızca ısı yalıtımı çoğu kez tek başına yeterli olamayabilmektedir. Yağmur,dolu vb seslerinde kesilmesi yapı içerisinde huzurlu bir ortam oluşmasını sağlayacaktır. 

Spreyman poliüretan çok düşük ısı geçirgenliği ve iyi bir ses yalıtımı sağlaması sebebiyle çatılarda tercih edilmektedir. 

Geleneksel yalıtım ürünleri ( taş yünü,eps,xps vb.) çatı aranızda ki tüm hava boşlukları tıkayamaz. Hava kaçaklarından kaçan içeride hava size maliyet olarak döner. 

Spreyman poliüretan köpük sıvı halde püskürtme esasına dayalı uygulanması sayesinde tüm boşlukları tıkayarak mükemmel bir ısı yalıtımı katmanı oluşturur.

Geleneksel yalıtım ürünleri çok uzun ömürlü değildir. Uygulandıktan bir kaç yıl sonra tozlanma,böceklenme gibi istenmeyen durumlar söz konusu olabilir. Bununla birlikte taş yünü gibi ürünler su ile temas etmesi halinde yapısı bozularak özelliğini yitirir. 

Poliüretan köpük zamanla yaşlanmaz, tozlanmaz veya haşereler için bir besin kaynağı oluşturmaz. Su ile temas halindeyken yapısı bozulmaz aksine ufak tefek su kaçaklarının önlenmesine de yardımcı olur. 

Usta Kulübü